Wish

Společnost CHRISTINA vyvinula revoluční linii kosmetických přípravků, jejichž účinek je zaměřen na zpomalení procesu stárnutí pleti cestou zvýšení jejího přírodního antiagingového mechanismu a zvýšení odolnosti vůči faktorům urychlujícím stárnutí.

Množství hormonů „mládí“ v pokožce se s věkem snižuje. Přípravky WISH, založené na nejnovějších výsledcích vědeckého výzkumu, napomáhají kompenzovat věkovou ztrátu omlazujících a ochranných vlastností pokožky tak, že zvyšují elasticitu epidermis a zajišťují optimální hydrataci pokožky...

Přípravky jsou založeny na originální receptuře a obsahují aktivní komponenty, které přinášejí omlazující efekt:

 • fytoestrogeny a antioxidanty - základní složka řady
 • prasteron - předchůdce androgenů a estrogenů - kompenzuje věkovou ztrátu těchto hormonů v pleti, čímž prospívá jejímu aktivnímu omlazení
 • melatonin - má výrazný imunomodulující a antioxidační účinek. Jeho malá lipofilní molekula lehce proniká do lipidních struktur rohové (zrohovatělé) vrstvy a do buněčných membrán, chrání je před peroxidní oxidace, zlepšuje regeneraci tkání
 • tioktová kyselina - silný antioxidant se stimulujícím účinkem a metabolickou aktivností
 • ferulová kyselina - chrání a regeneruje buněčné membrány, zvyšuje imunitu pleti a chrání UVA filtrem
 • ytinová kyselina - antioxidant, exfoliátor se zesvětlujícím efektem
 • argirelin (acetyl glutamil hexapeptid3) a dipeptid diaminobutiroil - myorelaxanty. Jejich účinek se nejen sčítá - tyto dvě složky se navzájem doplňují a značně zmenšují reliéf mimických vrásek
 • hydrolizované bílkoviny semen sezamu dodávájí efekt okamžitého a dlouhotrvajícího liftingu
 • mikroemulze - malé molekuly této nové směsi lehce pronikají pokožkou a aktivní komponenty prochází do hlubokých vrstev bez nutnosti ohřevu pokožky a bez ucpávání pórů
 • hydratační komponenty v mikroemulzní struktuře působí 24 hodin a nezanechávají pocit lepkavosti

Mimo jiné tyto přípravky navracejí pokožce nejen to, co v průběhu času ztratila, ale také v ní stimulují přirozené mechanizmy organizmu proti stárnutí. K těmto kladným změnám dochází ve vnitřních vrstvách pokožky, a ta se následně skutečně stává omlazenou jak funkčně, tak i vzhledem. Série WISH je účinná proti stárnutí pleti pro ženy s již existujícími příznaky předčasného stárnutí pokožky.

Přípravky WISH jsou schopné vyhladit viditelné příznaky stárnutí pokožky. Ve svém výsledku se pokožka vypíná, vypadá svěží a mladší asi o 10 let.

Účinek procedury WISH:

 • Rychlá hydratace pokožky, včetně víček a krku, udržení optimální hydratace v průběhu 8 hodin.
 • Snižuje se výraznost vrásek.
 • Pokožka očního okolí a oblasti krku se vypíná, získává svěží a zdravý vzhled.
 • Ochrana pokožky před škodlivým působením UV záření a znečištěním z okolního prostředí.
 • Do pokožky jsou dodávány látky, které efektivně likvidují volné radikály.
 • Pokožka získává látky, které zlepšují metabolismus a obnovují energetickou rovnováhu pleti.
 • Stimuluje se buněčné dělení a tím rychlejší obnova buněk epidermis.
 • Zlepšuje se životní cyklus buněk.
 • Zvyšuje odolnost pokožky vůči zevním vlivům.
 • Pokožka se viditelně vypíná, zlepšuje se její turgor, kožní reliéf a kontury obličeje.
 • Vyhlazují se mimické vrásky a zvyšuje se elasticita pokožky.
 • Pokožka získává svěží zdravou barvu.

Tato linie obsahuje osmikrokovou proceduru pro použití v salonu, jejiž výsledek už po první návštěvě převyšuje veškerá očekávání. Též obsahuje přípravky pro domácí použití.

Wish Day Eye Cream SPF-8

Denní oční krém s SPF-8
Objem: 30ml

Popis přípravku
Omlazuje jemnou pokožku kolem očí, zajišťuje spolehlivou ochranu očního okolí proti negativnímu působení slunce. Unikátní kombinace aktivních látek má výrazný omlazující a rozjasňující účinek, vyhlazuje vrásky a blokuje vznik nových.
Použití
Jemným poklepáváním aplikujte krém ráno v tenké rovnoměrné vrstvě na pokožku kolem očí.

Wish Night Eye Cream

Noční krém pro oblast okolo očí
Objem: 30ml

Popis přípravku
Má výrazné omlazující a regeneracní účinky na pokožku očního okolí v průběhu noci. Krém je obohacen o fytoestrogeny - analogy hormonu mládí (DHEA), které obsahuje ve velkém množství kůže mladých lidí. Věkem se syntéza těchto látek snižuje a pleť je méně odolná vlivu stresu a jiných faktorů urychlujících stárnutí. Přípravek obsahuje melanthoin, který stimuluje relaxace mimických svalů a prodlužuje životnost zdravých buněk pleti. Výsledkem je krásná a vypnutá pleť.
Použití
Jemným poklepáváním denně nanášejte krém v tenké rovnoměrné vrstvě na pokožku okolo očí.
UPOZORNĚNÍ:
Krém obsahuje koncentrace aktivních látek, proto je doporučováno postupné zvykání pleti na krém. První týden aplikujte obden malé množství pouze jednou denně - večer, postupně přejděte ke každodenní aplikaci.

Wish Facial Wash

Mycí přípravek na obličej
Objem: 200ml

Popis přípravku
Jemnými krouživými pohyby naneste mléko na pokožku, zbytky make-upu omyjte vatovým tamponem a obličej opláchněte vodou.
Použití
Malé množství gelu naneste na vlhkou pokožku. Napěntě a jemně masírujte v průběhu 2 minut. Přípravek smyjte vodou.

Wish-Gentle Cleansing Milk

Jemné čistící mléko
Objem: 200ml

Popis přípravku
Jemně čistí pokožku od zbytků make-upu a znečištění, které se nahromadí v průběhu dne.
Použití
Jemnými krouživými pohyby naneste mléko na vlhkou pokožku, zbytky make-upu odstraňte vatovým tamponem a obličej opláchněte vodou, dočistěte tonikem.

Wish-Purifying Toner

Čistící tonikum
Objem: 200ml

Popis přípravku
Čistí a zvláčňuje pokožku, napomáhá lepšímu průniku aktivních ingrediencí.
Použití
Naneste přípravek na tampon a dočistěte pokožku obličeje, krku a dekoltu.

Wish Exfoliating Scrub

Scrub - exfoliátor
Objem: 200ml

Popis přípravku
Jemně odstraňuje odumřelé buňky pleti, dělá epidermis zdravějsí a pevnější.
Použití
Aplikujte jednou nebo dvakrát týdně, proveďte lehkou krouživou masáž v průběhu 1-2 minut, poté omyjte studenou vodou nebo odstraňte pomocí vlkých tamponů.

Wish Eyes & Neck Lifting Serum

Omlazující sérum pro pokožku víček a krku
Objem: 30ml

Popis přípravku
Sérum na základě sezamu vypíná a hydratuje pokožku, vyhlazuje a zabraňuje vzniku nových vrásek, zlepšuje elasticitu a turgor pleti. Má výrazné omlazující účinky. Složení séra obsahuje vysokou koncentraci aktivních látek, které již 30 minut po aplikaci zaručují výrazný liftingový efekt.
Použití
2x denně aplikujte sérum v tenké vrstvě na čistou pokožku obličeje včetně očního okolí, krku, dekoltu. Sérum lze používat jak samostatně, tak pod denní nebo noční krém.
UPOZORNĚNÍ:
Sérum obsahuje koncentrace aktivních omlazujících látek, proto je doporučováno postupné zvykání pleti na sérum. První týden aplikujte obden malé množství pouze jednou denně, postupně přejděte ke každodenní aplikaci.

Wish Rejuvenating Serum

Omlazující sérum
Objem: 30ml

Popis přípravku
Sérum obsahuje vysokou koncentraci unikátních aktivních komponentů, které napomáhají pokožce vrátit to, co věkem ztrácí. Aktivní fytoestrogeny stimulují syntézu vlastních hormonů v pleti, odpovídajících za mladistvý vzhled. Přípravek zaručuje nejen mladý vzhled pleti, ale i omlazuje pokožku zevnitř, obnovují se vnitřní vrstvy pleti. Fytinová a ferulová kyselina posiluje elasticitu a turgor pleti, kojová kyselina omlazuje a rozjasňuje pleť. Sérum má omlazující účinek, zvyšuje odolnost pokožky, dodává ji zdravější a mladší vzhled.
Použití
Aplikujte malé množství séra1-2x denně v tenké rovnoměrné vrstvě na čistou pokožku obličeje, krku, dekoltu, včetně očního okolí. Sérum lze používat samostatně, nebo pod denní nebo noční krém.

Wish Day Cream SPF12

Denní krém s SPF-12
Objem: 50ml

Popis přípravku
Zvyšuje kožní metabolizmus a odolnost buněk pleti, omlazuje a chrání ji před škodlivým působením okolního prostředí, včetně slunce, volných radikálů nečistot a stresu.
Použití
Denně nanášejte krém ráno v tenké rovnoměrné vrstvě na čistou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Zapracujte poklepáváním až do úplného vstřebání.

Wish Night Cream

Noční krém
Objem: 50ml

Popis přípravku
Krém obsahuje fytoestrogeny, analogy hormonu mládí (DHEA), které obsahuje ve velkém množství kůže mladých lidí. Věkem se syntéza těchto látek snižuje a pleť je méně odolná vlivu stresu a jiných faktorů urychlujících stárnutí. Zároveň obsahuje lykopen (přírodní retinol), má výrazný omlazující a detoxikační účinek, urychluje dělení buněk a prodlužuje životnost zdravých buněk pleti. Aktivní látky krému zaručují omlazující účinky pleti v průběhu noci, zbavují ji únavy, regenerují a dodávají mladší vzhled.
Použití
Každý večer nanášejte krém v tenké rovnoměrné vrstvě na čistou pokožku obličeje, krku, dekoltu. Jemně vmasírujte krouživymi pohyby až do úplného vstřebání.

Wish Deep Nourishing Mask

Vyživující maska
Objem: 75ml

Popis přípravku
Maska má hluboce výživný účinek, obsahuje fytoestrogeny, které zlepšují strukturu hlubších vrstvev pleti. Působení masky je zaměřené na odstranění existujících příznaků stárnutí, díky anti-age působení fytinové a kojové kyselině. Ferulová kyselina zlepšuje elasticitu pokožky. Maska výborně hydratuje díky hyaluronové kyselině. Díky obsahu fytostrolu a vitaminů A, C, E omezuje výraznost vrásek, zvyšuje turgor a tonus pokožky.
Použití
Aplikujte masku v tenké rovnoměrné vrstvě na čistou pokožku obličeje, krku a dekoltu 2x týdně na 15 minut. Smyjte ji vlažnou vodou nebo pomocí vlhkého ručníku.