Salon měsíce - Studio Levandule - Kosmetička: Iva Suchá

Představujeme Vám kosmetický salón Studio Levandule, který je Partnerským salónem kosmetické značky CHRISTINA. Jako držitel známky kvality - Salon Partner, splňuje přísná kritéria kvality v poskytování kosmetických ošetření pleti značkou CHRISTINA. Studio sídlící v Horoměřicích u Prahy nabízí širokou nabídku ošetření pleti, tělových masáží a také kadeřnické služby.

Než s námi paní Iva začala spolupracovat, vybírala mezi různými kosmetickými značkami. Řadu kosmetiky CHRISTINA zprvu pečlivě vyzkoušela na sobě, aby cítila a viděla její působení a výsledky. Jsme rádi, že ji naše kosmetika přesvědčila o své účinnosti, a že naše spolupráce je vždy perfektní.Velkou výhodou Studia Levandule je vlastní bezplatné parkování a výborná dopravní dostupnost (MHD). Horoměřice se nacházejí pár minut od pražských Dejvic a proto je výbornou volbou i pro ženy žijící v Praze.
V salónů Vám paní Iva poskytne odborné poradenství a pomůže Vám vybrat to nejlepší pro Vaší pleť. V salónů si můžete zakoupit produkty značky CHRISTINA i další výživové doplňky.

Studio Levandule nabízí tyto služby:
Kosmetická péče:

  • - čištění pleti
  • - diagnostika pleti
  • - úprava a barvení řas a obočí
  • - depilace
  • - zábaly rukou studeným parafínem s masáží
  • - chemické peelingy


Při kosmetické ošetření používáme tyto řady kosmetiky CHRISTINA: Fresh, BioPhyto, Comodex, Unstress, Muse, FluorOxygen, Wish.

Masáže
relaxační, sportovní, lávovými kameny

Parafínové zábaly
Jako speciální službu nabízí paní Iva svým klientkám parafínové zábaly na ruce, které provede před samotným kosmetickým ošetřením a zatímco si klientka dopřává odpočinek pod maskou, současně dostávají péči i ruce.

Klientky si podle svých potřeb mohou vybrat ze dvou typů zábalů:

    - Studený omlazující parafín "Vínový"
Vhodný pro pleť, která potřebuje omlazující a hydratační péči. Ošetření parafínem pokožku tonizuje a osvěžuje, dělá ji pružnou a elastickou. Bojuje proti procesům stárnutí, odstraňuje toxiny, zvyšuje imunitu a obranyschopnost pokožky. Olej z hroznových peciček proniká do hlubších vrstev dermy, zajištuje obnovu buněk a regeneraci buněčných struktur. Efekt je viditelný již po prvním ošetření.

    - Studený tonizační parafín "Čajovník"
Obsahuje olej z čajovníku australského a zázvorový extrakt. Tyto ingredience zvyšují pružnost pokožky, stimulují regeneraci, mají protizánětlivé a hojivé vlastnosti. Doporučuje se pro provedení hydratačního a tonizačního ošetření, má vynikající působení na citlivou, povadlou, unavenou pokožku, normalizuje vodní rovnováhu a zesiluje krevní oběh. Je vhodný pro všechny typy pleti.

Pokud je pro Vás starost o Vaši celkovou krásu a pohodu důležitá, navštivte Studio Levandule v Horoměřicích. Dostane se Vám zde komplexní péče o Vaši pleť a budete se cítit krásná a odpočatá. Paní Iva Suchá už se těší na Vaší návštěvu!Paní Ivy jsme se zeptali:
Co byste poradila začínajícím kolegyním, které si otevírají salon a teprve svou klientelu budují?

„Především mít osobní přístup ke každému klientovi – doporučovat ošetření a domácí péči na míru jeho pleti. Klient musí cítit, že se mu snažíte opravdu pomoct, a že hledáte společné řešení jeho problému nebo požadavku. Dopřejte svým klientům maximální odpočinek od denních starostí, snažte se, aby si kúru užili a na další návštěvu salonu se tak těšili. „

Co byste vzkázala ženám, které uvažují, že by k Vám zašli na kosmetiku?

„Ve svém salónu se snažím, aby si klientky svou kúru maximálně užily. Kosmetické ošetření pokaždé přizpůsobím aktuálnímu stavu pleti a aplikuji vyhovující řadu. Moc ráda vám poradím jak pečovat o pleť i doma, protože jedině kombinací salónní i domácí péče stejnou kosmetikou společně dosáhneme těch nejlepších výsledků.
Snažím se vyjít vstříc klientkám, aby si odpočaly od svých denních starostí co nejvíce. Pustím relaxační hudbu, přizpůsobím teplotu v místnosti a podle potřeby zapnu také vyhřívání lehátka.“

Studiu Levandule přejeme i nadále hodně spokojených klientů!